Про нас

Компанія "Чисто з нами" спеціалізується на наданні послуг професійного прибирання житлових та комерційних приміщень. Надійний і досвідчений персонал нашої компанії готовий надати Вам якісне обслуговування, яке Ви заслуговуєте. Наша мета полягає в забезпеченні співвідношення високого рівня професійного прибирання та вартості послуг.

Наші ціни варіюються залежно від площі приміщення та періодичності обслуговування. Ми гарантуємо високу якість обслуговування та конкурентоспроможні ціни.

Маючи гнучку цінову політику, згуртовану команду досвідчених співробітників, а також все необхідне обладнання для роботи, наша компанія з прибирання готова забезпечити не тільки свіжість і чистоту Вашого будинку або офісу, але і Ваш комфорт. При цьому акцент робиться саме на задоволенні індивідуальних клінінгових потреб клієнта, навіть тих, які не входять до надаваних спектр послуг.

Варто зауважити, що при виконанні прибирання використовуються тільки якісні, щадні і безпечні миючі та очищуючі засоби, які не тільки не чинять токсичного впливу, але і не пошкоджують поверхню меблів та інших предметів інтер’єру.

Виконуючи високопрофесійні і якісні клінінгові послуги в Тернополі, ми готові повністю задовольнити будь-які запити свого клієнта, не залежно від обсягу та складності замовлення.