Хімчистка килимів

хімчистка килимів, хімчистка ковроліну, чистка килимів вдома, хімчистка килимових покриттів

Клінінгова компанія «Чисто з Нами» представляє клієнтам послугу «Хімчистка килимів на дому».

Досвідчені фахівці приїдуть в Ваш будинок, офіс або квартиру в м. Тернополі проведуть професійну чищення килимових покриттів.

У роботі використовуються модернізовані технології та професійні засоби чищення, тому ми справляємося з забрудненнями на килимах, паласах, ковроліні з синтетичних, вовняних і прогумованих матеріалів.

Дана послуга прекрасно підходить для тих, у кого килимові вироби великих розмірів, а вивозити їх з приміщення дуже складно.

Хімчистка килимів на дому стане ідеальним рішенням проблеми з чищенням незнімних покриттів, адже їх не можна зняти і доставити в цех для промислової обробки.

Хімчистка килимових покриттів

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ХІМЧИСТКИ ВДОМА:
 • весь процес очищення здійснюється на Ваших очах. Замовник отримує можливість самостійно контролювати якість наданої послуги на всіх етапах роботи;
 • виконання замовлення здійснюється протягом одного дня;
 • фахівця можна викликати в будь-який зручний для Вас час.
ВІД ЧОГО МИ ВІДЧИСТИМО ВАШ КИЛИМ АБО КИЛИМОВЕ ПОКРИТТЯ:

Фахівці компанії з допомогою професійного обладнання та миючих засобів очистять килим від забруднень, що виникають при щоденному користуванні, пилу, плямі від пролитої рідини, залишеної жирної їжі, слідів тварин, розлучень від чистячих засобів низької якості, мильних плямі і т. д.

Перед наданням послуг співробітник компанії «Чисто з Нами» повинен оглянути килимове покриття, визначити матеріал, вивчити характер забруднень, рівень складності роботи і вибрати ефективні засоби.

Хімчистка ковроліну, Тернопіль

ПРОЦЕДУРА ЧИЩЕННЯ ПЕРЕДБАЧАЄ ВИКОНАННЯ НАСТУПНИХ РОБІТ:
 • загальне чищення килиму за допомогою экстракторной машини від виробника професійної техніки Karcher. Миючий засіб під впливом тиску розподіляється по всій поверхні килимового виробу, а потім всмоктується назад;
 • за наявності на килимі слідів старих плям, необхідно використовувати роторно-дискову машину, яка завдяки своїм размывочным колам надає механічний вплив на килим, усуваючи найстійкіші плями;
 • ручне видалення забруднень локального характеру (жирні плями, розводи) з використанням професійних плямовивідників, в боротьбі з запахом тварин застосовуються розчини-віддушки;
 • завершальна промивка і сушка килима з використанням універсального апарату. Повне просушування займає 6-10 годин, воно проходить виключно в природних умовах. Швидкість повного висихання залежить від вологості і температури повітря в приміщенні.
ЧОМУ САМЕ МИ?
 • Компанія «Чисто з Нами» заробила гарну репутацію, у своїй роботі ми застосовуємо тільки професійні, високоефективні і абсолютно безпечні миючі засоби.
 • Ми надаємо свої послуги по вищому класу.
 • Співробітники компанії регулярно проходять навчання, тому усунути важко виведені плями для них не складе труднощів.
 • Незаперечною перевагою компанії є оперативність, адже не кожна фірма готова взятися за виконання замовлення у день звернення клієнта.
Чищення килиму на дому

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ТЕРМІНИ:
 • Замовлення береться на обробку з моменту звернення до наших менеджерів.
 • В телефонному режимі визначається обсяг роботи і приблизну вартість наданих послуг, узгоджується час і день приїзду фахівця.
 • Після ретельного огляду килимових виробів, які необхідно очистити, співробітник компанії озвучує точну вартість робіт і лише після цього приступає до виконання роботи.

Щоб замовити послугу, необхідно зв'язатися з нами по телефону (067) 355 29 29 і узгодити час приїзду фахівця.

За бажанням клієнта, послуги можуть надаватися прямо в день звернення.

Компанія «Чисто з Нами» працює щодня без свят і вихідних, тому Ви можете звертатися в будь-який зручний час.

Якщо Ви хочете, щоб улюблений килим служив і радував Вас довгі роки, необхідно здійснювати професійну хімчистку мінімум два рази на рік.