Хімчистка м'яких меблів

Хімчистка диванів, крісел і стільців в Тернополі

Хочете, щоб ваші меблі завжди виглядали як нові? Проте не знаєте, як позбутися від плям і глибокого проникнення пилу? Тоді звертайтесь до нас!

Наша компанія «Чисто з Нами» знає секрети поновлення меблів навіть після довгих років її інтенсивної експлуатації. Ми ретельно і дбайливо почистимо ваші дивани, крісла, стільці, пуфи та інші м'які меблі, повернувши колишню чистоту та охайний зовнішній вигляд.

Чому для чищення м'яких меблів вибирають компанію «Чисто з Нами»?
  • Ми застосовуємо новітні технології, використовуємо ефективні засоби і інвентар, тому справляємося навіть з тими забрудненнями, які проникли глибоко. Хімчистка м'яких меблів проводиться з граничною акуратністю і високою якістю.
  • У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, які відмінно знають експлуатаційно-технічні характеристики різних покриттів. Вони мають величезний практичний досвід чищення м'яких меблів в Тернополі.
  • Ми виконуємо термінові замовлення, адже трапляється, що нашим замовникам необхідно швидко привести м'які меблі в належний вигляд. Наші працівники оперативно прибули за викликом, не пізніше, ніж через дві години. Ми працюємо в зручний для замовника час, в тому числі виконуємо заявки на хімчистку м'яких меблів у вечірній і ранковий час, тобто після закінчення або до початку традиційного робочого дня.
  • За роки роботи ми отримали безліч вдячних відгуків від наших клієнтів. Серед наших замовників є не тільки приватні особи, але і готелі, бутіки, кафе, ресторани та офісні центри. Ми надаємо як разові послуги, так і працюємо на постійній основі

Коли потрібно проводити хімчистку м'яких меблів?
Хімчистка м'яких меблів має виконуватися у відповідності з характеристиками оббивного матеріалу:
  • натуральні ворсисті тканини рекомендується чистити не рідше одного разу на півроку;
  • синтетичні тканини можна чистити рідше.

Слід пам'ятати, що застарілі забруднення вимагають більше зусиль для їх видалення, тому при появі сильного забруднення чистка м'яких меблів має проводитись без зволікань. Крім того, навіть при відсутності помітних плям не треба забувати про регулярній чищення м'яких меблів, адже хімчистка позбавляє від патогенних мікроорганізмів і видаляє неприємні запахи.

Як ми чистимо меблі?

На першому етапі фахівець оглядає м'які меблі та класифікує характер забруднення, визначаючи, чи відноситься воно до жирового, хімічним, складного, біологічного або іншого типу забруднення. Після цього, в залежності від матеріалу м'якого покриття, вибираються найбільш підходящі методи і засоби для чищення. Обов'язково проводиться попередній тест, щоб не допустити знебарвлення тканин. Для видалення стійких плям використовуються особливі плямовивідники.

Як замовити чистку в компанії «Чисто з Нами»?

Щоб у вас вдома або в офісі була проведена професійна хімчистка м'яких меблів, вам потрібно зателефонувати (067) 355-29-29. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання та оформлять заявку. При бажанні ви зможете укласти з нашою компанією договір на постійній основі.